REFERENCJE

Dzielimy się z Wami niektórymi wiadomościami, które otrzymujemy od naszych dotychczasowych klientów. Za każdym razem, kiedy podobne słowa w różnorakiej formie trafiają do nas, utwierdzamy się w przekonaniu, że to co robimy ma sens i jest doceniane, a to dla nas największa satysfakcja. Drodzy, dziękujemy Wam za dotychczasowe, tak miłe słowa, a my tymczasem robimy swoje, by móc zadowolić kolejnych Was…

Paulina&Darek

“Jesteśmy zachwyceni efektami jakie uzyskaliście. Zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Są po prostu piękne, jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, cudowne... Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Wami. Był to jeden z najpiękniejszych dni naszego życia i to właśnie przez Wasze zdjęcia będziemy go wspominać przez długie lata.”

Martyna&Arkadiusz

“Brak nam słów żeby opisać to co czuliśmy oglądając film ślubny i zdjęcia ❤ Uchwyciliście wszystkie emocje tego dnia ❤ Jesteśmy zachwyceni Wami i efektami Waszej pracy! Dziękujemy;*❤

Ania&Rafał

“Jesteśmy zachwyceni jakością zdjęć jak i filmu. Chłopaki zrobili kawał dobrej roboty, słów brakuje by wyrazić jacy jesteśmy zadowoleni. ;) Opinia o Was już krąży wśród naszych znajomych. ;) Jeszcze raz bardzo dziękujemy, wybranie Was było najlepszym wyborem wśród wszystkich decyzji weselnych!!!”

Agnieszka&Rafał

“Film super! Zdjęcia piękne! Jest MEGA !! Dziękujemy za efekty finalne - wszystko ślicznie zapakowane, fotoalbum wymiata Baardzo dziękujemy! Musimy przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszych usług.”

Paulina&Jacek

“Zdjęcia są meega, żadnych zastrzeżeń itp jesteśmy zachwyceni mega klimat, obróbka, jakość, czaaad Dziękujemy!”

Łukasz&Weronika

"Gratuluje całej ekipie naprawdę świetnej roboty. Udało wam się oddać charakter, emocje i radość tego dnia. Ten film ma taki odbiór jaki mieliśmy dokładnie następnego dnia po weselu. Komu pokazujemy teledysk (bo film dotychczas tylko kilka osób ich wrażenia jeszcze lepsze) mówi jaka energia i jaka radość z niego bije. Super ujęcia, ogląda się naprawdę bardzo dobrze. Kawał super roboty. Od gości też mieliśmy dużo pochwał, bo mówili że w ogóle byliście niezauważalni. Życzenia od gości są fenomenalne, wielkie dzięki za ten pomysł!"