Agnieszka & Mateusz

Agnieszka i Mateusz to para, która była pozytywnie nastawiona od początku na sesję plenerową gdziekolwiek na świecie. Byliśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z Parą, która bez problemu zechce pojechać na sesję nawet daleko daleko od Warszawy. Wybór padł na Rzym

Agnieszka & Rafał

W jaki sposób najlepiej opowiedzieć o dniu ślubu? Można oczywiście użyć do tego celu słów, ale istnieje ryzyko, że nie oddadzą one atmosfery, emocji jak również nie będą w stanie opisać każdego, choćby najmniejszego momentu, który przecież ma znaczenie.

Martyna & Arkadiusz

Wspinając się po zboczach zamku w Olsztynie, musieli sobie zaufać. Znali ścieżki, a mimo to, widać było, że wspierają się w każdym roku. On dbał o to, aby się nie potknęła. Ona szukała w nim wsparcia, kiedy faktycznie go potrzebowała.

Klaudia & Adrian

Miłość ma wiele określeń. Jest cierpliwa. Jest trwała. Ale z całą pewnością jest też słodka. To nic złego, jeśli pomiędzy dwojgiem ludzi widać to piękne uczucie, które ocieka słodyczą, oczywiście nie za bardzo przesadzoną.

Martyna & Adrian

Radość, wzruszenie czy wreszcie powaga - to tylko niektóre uczucia i emocje, które towarzyszą nam w przypadku każdego ślubu. Nie inaczej było w przypadku Martyny i Adriana. Stylistyka całej uroczystości, łączyła w sobie elementy nowoczesne i tradycyjne.

Paulina & Darek

W przypadku historii Pauliny i Darka, ta precyzja przejawia się w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Guziki sukni ślubnej, radość z zapiętych spinek do mankietów. Wreszcie ten najważniejszy moment, kiedy Paulina i Darek stają na ślubnym kobiercu.

Katarzyna & Piotr

Każdy ślub jest nie lada wyzwaniem dla fotografa. Opowiedzenie historii w taki sposób, aby w pełni oddawała ona to, co tam się wydarzyło i co więcej - zapadała w pamięć - jest trudne, ale nie niemożliwe. Ślub prawosławny - bo taki ślub wzięli Katarzyna i Piotr - to coś niesamowitego.

Paulina & Jacek

Nie jest sztuką zorganizowanie ślubu i wesela takiego, jak wszystkie. Mimo, iż pewne elementy są powtarzalne, to jednak nadanie im unikalnego charakteru tak naprawdę tworzy tę historię. Paulina i Jacek nie chcieli banalności - tak samo, jak nie chcą jej w swoim życiu

Ilona & Nigel

Miłość nie zna czegoś takiego, jak bariera kilometrów. Dokładnie to założenie realizuje uczucie Ilony i Nigela. Pochodzą z różnych krajów, a mimo to, nie przeszkodziło im to w stworzeniu silnego i trwałego związku. To coś, co jest godne podziwu!

Anna & Rafał

Anna i Rafał długo na ten dzień czekali. W najdrobniejszych detalach, które ukazane zostały w reportażu, widać te emocje. Poprawianie sukienki, makijażu. I jeszcze ten garnitur

Katarzyna & Adrian

Powiedzenie, że miłość może wszystko, nie wzięło się znikąd. Prawdą jest bowiem, że uczucie Katarzyny i Adriana, jest tak silne, jak sceneria, w której wykonana została ich sesja ślubna. Góry - majestatyczne i silne.

Monika & Wojtek

Czas narzeczeństwa to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych okresów w życiu każdej pary. Przygotowania do ślubu, wspólne planowanie – dokładnie to jest realizacją pięknej sentencji, która mówi, że miłość to wspólne patrzenie w jednym kierunku.